fbpx
Skip to main content
סיוע בירידה במשקל באמצעות דיאטה מיוחדת

סיוע מקצועי בירידה במשקל באמצעות דיאטה מהירה וקלה, מודרנית ויעילה. עיסוי אנטי צלוליט, מסלול דיקור סיני ופעילות גופנית

במשך 40 שנה של העיסוק ברפואה, נעזרתי בעשרות דיאטות שונות כדי לעזר למטופליי להשיל ממשקלם של מאות (ואולי אלפי) אנשים. ביניהם כאלה שהצליחו לרדת במשקל בגיל המעבר. הפופולריות של דיאטה כזו או אחרת בתקופות שונות אפשרה להשיל ממשקלם של כל מי שיש לו קצת רצון. הרצון המשותף שלי ושל כל מטופל, והטיפול שלי בדיקור סיני ועיסוי אנטי צלוליט, אפשרו לרבים ממטופליי להוריד כ-4-8 ק"ג  ממשקלם תוך 4-6 שבועות, ויש כאלה שאף הורידו כ-20-30 ק"ג לאחר 2-4 חודשים.

ומה קרה לאחר מכן? כיצד השפיעה התזונה הזו על חייו של המטופל? האם הוא הצליח לשמור על משקל מופחת לאורך זמן?

אם תשאלו אותי: "מהו אחוז האנשים שהצליחו לשמור משקלם הנמוך?"

אשיב לכם – "0%." כל מטופליי, ללא יוצא מן הכלל עלו במשקל, לרוב עלו הרבה יותר ממשקלם בתקופה שלפני הדיאטה. היו שעלו במשקלם תוך חצי שנה, והיו שהתאפקו כחמש שנים. לא היה אפילו מטופל אחד שהצליח לשמור על משקלו לאחר דיאטה. מה הסיבה לכך? התשובה שלי מאוד פשוטה: כדי לדבוק בתזונה כזו או אחרת, הם נאלצו לשנות באופן דרסטי את הרגלי האכילה שלהם. בשלב מסוים הם נתקלו בקשיים או רגעי משבר פסיכולוגיים - בין אם מדובר בהתמודדות עם קושי חולף, בין אם במצב פסיכולוגי מורכב, כגון: דיכאון, אובדן של אדם אהוב או אפילו שינוי בסדרי עדיפויות בחייהם – ולכן לא הצליחו לשנות את רגלי אכילה ישנים שלהם, שבעברם הלא רחוק סייעו להם בהתמודדות עם מצבים רגשי מורכב זה.

בחמש שנים האחרונות איתרתי דיאטה שמשנה את הרגלי התזונה שלנו ומאפשרת לשמור על משקל מופחת לנצח. הדיאטה הזו משמשת אותי ואת בני משפחתי. יתרה מכך, מדענים בשנים האחרונות הוכיחו כי תזונה זו עוזרת בהתמודדות עם המחלות, כולל מחלות אוטואימוניות, מחלות נוירולוגיות (כולל מחלת אלצהיימר) ואפילו סרטן, לפעמים אפילו ללא טיפול תרופתי. מחקרים אונקולוגיים שנארכו למשך שנתיים-שלוש אחרונים  העידו כי התזונה השפיעה על כלל הגוף ומנעה גידולים ממאירים שונים בצורה טובה יותר מטיפולים כימותרפיים.

דיאטה זו מומלצת כיום על ידי משרד הבריאות ואני מציע ליווי אישי.

pogudenie2

דיקור סיני מסייע בהורדת משקל, במידה ועליה במשקל נגרמת כתוצאה מאכילת יתר כתוצאה מתחושת רעב מוגברת.

אני מעדיף שימוש ב- auricolotherapy, הכרוך בדיקור במספר נקודות מינימלי להשפעת טיפול מהירה יותר! במקרה זה, קיימת השפעה מערכתית על כל הגוף דרך דיקור באוזניים.

העובדה שהמפתח לגוף בריא שוכן באוזניים התגלתה לפני יותר ממאה שנה. ישנן עדויות לכך שמרפאים במזרח התיכון ובמזרח הרחוק - במצרים ובסין – עשו עיסוי באזור אפרכסת של האוזן כבר במאה החמישית לפני הספירה.

בנקודת האוזן ניתן ללחוץ למשך זמן קצר (20-40 דקות) עם מחטים קטנות, וניתן ללחוץ למשך שעות. למטרה זו, קיימות מיקרומחטים מיוחדות מקובעות באוזן בעזרת פלסטר בצבע עור וניתן לשים אותן ביומיום למשך מספר ימים ולהפעיל עליהן לחץ למשך זמן קצר מספר פעמים ביום.

הפעולה מפחיתה תיאבון, מגבירה שחרור אנדורפינים ומשפרת את מצב הרוח הכללי. המיקרומחטים הללו מוחלפות כל כמה ימים ומונחות על נקודות פעילות אחרות.

זכרו כי קיים קשר נוירולוגי בין נקודות הממוקמות באוזננו לבין האיברים בגופנו. לכן, כשמעסים את האפרכסת, ממריצים ומעוררים את פעילות האיברים האלה.

הסיבה העיקרית להיווצרות צלוליטיס - הצלוליט נגרם כשזרימת הדם וניקוז הרעלים באזורים שבהם מצויים תאי שומן מסוימים, אינם פועלים כראוי. הדבר מושפע מתזונה, מאורח חיים ומאפיינים אינדיבידואליים של הגוף.

קראו עוד על: האם דיקור סיני עוזר להרזיה

תפקידו של עיסוי אנטי צלוליט הוא להאיץ באופן מכני את חילופי הדם והלימפה על מנת לרוקן את תאי השומן מנוזל עומד. מהלך זה מסייע בהסרת סנטימטרים עודפים ובשיפור איכות העור. בתהליך הדחיסה והמתיחה העור מחומם. העלייה בטמפרטורת הגוף נובעת מזרימת הדם: הגוף שלנו חושב שאנחנו בסכנה, ולכן הוא שולח זרם גדול יותר של דם עם לויקוציטים הכלולים בו, מוכנים לרפא את העור. פעולה מכנית זו הופכת את קרומי תאי השומן לאלסטיים יותר, כך שעודף נוזלים מוסרים מהם במהירות. השמנים שאדם מורח על גבי עורו לפני ההליך, מרככים ומזינים את העור בנוסף, מונעים מהיווצרות סימני מתיחה. העיסוי נקרא אנטי צלוליטיס מכיוון שטכניקת עיסוי זו שונה מטכניקת עיסוי רגילה ומשפיעה רק על שכבת השומן העליונה של העור, ולא על השרירים עצמם. מטפלים מנוסים מטפלים בתנועות עיסוי שנבדקו והוכיחו את עצמן לאורך שנים, הנלחמות ביעילות במאגרי שומן. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לרגליים ולישבן, האזורים הבעייתיים באופן מסורתי בגוף הנשי. מומחים לעיסוי טיפולי בדרך כלל אינם עובדים עם אזורים אלה, מכיוון שלעיתים נדירות נוצרות הצטברויות כואבות על שרירי הרגליים. לכן הדרך היחידה להתמודד עם סנטימטרים נוספים באזורים אלו היא לעבור מסלול עיסוי אנטי צלוליט.

לקביעת פגישת ייעוץ

כדי לקבל פרטים נוספים על הטיפול, השאירי פרטים או התקשרו 052-3690498

התמחות ושירותים